Телевидение

ОТТ телевидение - youtv

Современный сервис ОТТ телевидения youtv - это просмотр любимых телеканалов на любых устройствах и в любом месте при условии доступа к сети Интернет.

TV logo
youtv
Кинозал
??? каналов

Android смартфони та планшети

Телебачення, що завжди онлайн – це вже приємна реальність! В дорозі, на дачі, у відрядженні – улюблені програми, шоу, фільми, спортивні змагання завжди у Вашому смартфоні чи планшеті, якщо Ви користуєтесь додатком youtv! Завантаження з Google Play для Android OS займає всього кілька хвилин, а задоволення від користування та мобільного перегляду у будь-якому місці у будь-який час триває постійно! Для користування варто лише завантажити додаток, зареєструватись, обрати пакет телеканалів за власними вподобаннями та насолоджуватись переглядами!
Android смартфони та планшети
Установить

iOS смартфони і планшети

Перетворіть свій iPhone на сучасний кінотеатр. Встановіть додаток youtv і насолоджуйтесь своїми улюбленими телепрограмами. Завантаження з AppStore для пристроїв iOS займає всього кілька хвилин, а задоволення від користування та мобільного перегляду у будь-якому місці у будь-який час триває постійно!
iOS смартфони і планшети
Установить

Телевізор

Для усіх, хто полюбляє традиційний спосіб перегляду телеканалів на телевізорах, youtv забезпечує телевізійну версію додатку – Android TV. Ця версія доступна для сучасних Smart телевізорів із можливістю завантажень із Google Play та звичайних телевізорів із використанням мультимедійних STB приставок. Для завантаження на телевізори із функцією Smart варто зайти у бібліотеку Google Play та завантажити додаток Android TV. При роботі із приставками зайдіть в налаштування та відкрийте чи завантажте цей додаток із бібліотеки. Після завантаження зареєструйтесь, якщо у Вас немає створеного акаунта на мобільному пристрої. Якщо Ви попередньо вже реєструвались смартфоні чи планшеті, Ви можете використовувати вже існуючий акаунт. Зайдіть у додаток, оберіть пакет і насолоджуйтесь зручним переглядом та надзвичайно простою навігацією.
Телевізор
Установить

Комп’ютер

Для користувачів, що звикли працювати з комп’ютером та переглядати відео, новини, фільми з Інтернету, youtv дарує web-версію, у якій нічого не потрібно завантажувати. Достатньо перейти за посиланням.
Комп’ютер
Установить