Условия акции "Легкий переход"

Правила для участі:

1.Умови акції поширюються на абонентів, фізичних осіб, які бажають підключитися до Інтернет-провайдера Boryspil.net, що проживають в багатоповерхових будинках або в приватних будинках (*підключення в приватних будинках при наявності техничної можливості).

2. Територія на яку розповсюджується акції: м.Бориспіль, с. Проліски, с.Вороньків, с.Іванків, смт.Баришівка, с.Головурів, с.Биківня.Строк дії Акції- безстрокова.
3. Абоненти, які бажають перейти до Інтернет-провайдера Boryspil.net від будь-якого іншого Інтернет- провайдера, отримують один місяць користування послугою інтернет БЕЗКОШТОВНО.
4.Інтернет- провайдер Boryspil.net збереже Ваш баланс при підключенні згідно наступних правил:
a) Для перенесення балансу, при переході від іншого провайдера
потрібно надати фото рахунку, або персонального кабінету на якому видно залишок грошових коштів від попереднього провайдера на момент підключення.
5. Обов'язкова умова: укладання додаткової угоди під час приєднання до договору про надання послуг доступу до мережі Інтернет Boryspil.net, на користування послугою інтернет від Boryspil.net строком не менше ніж на один рік.
6. Для Абонентів, які беруть участь у даній акції, недоступна участь в будь-яких інших акціях одночасно крім акції «Потужний WiFi роутер за 1 грн!»

7. Провайдер залишає за собою право відмовити у підключенні у разі
відсутності технічної можливості або при недотриманні умов акцій .
** Акційна пропозиція діє тільки для нових абонентів.

Зателефонуйте до нас за номерами:

(04595) 6-71-41, (095) 222-71-41, (093) 506-18-18, (096) 141-71-41 та замовте переключення до Boryspil.Net на умовах акції «Легкий перехід».